Skip to main content

Co dalšího pro vás můžeme udělat

Podílíme se na kulturní a umělecká činnosti, organizaci festivalů a přehlídek, organizaci volnočasových aktivit pro děti, mládež i širokou veřejnost. Vytváříme originální kulturní programy a inscenační projekty, se kterými vystupujeme celoročně na kulturních a společenských akcí v rámci celé ČR a v zahraničí.


 • Artistická vystoupení

  Vzdušná akrobacie, akrobacie na hedvábných šálách, akrobacie v kruhu, akrobacie na zemi. Balanc, dynamika, rychlost a síla v uměleckém provedení našich artistů.
  Další informace…
 • Dream Show

  Každou společenskou či kulturní událost vyšperkuje  originální akrobatická show, kterou tvoří vždy několik  vybraných artistických čísel, tematicky sladěných v harmonický celek.
  Další informace…
 • Představení pro děti i dospělé

  Umělecké a akrobatické vystoupení, umělci z různých oborů, artisté, půvabné tanečnice, elegantní postavy na chůdách, živý hudební doprovod a nebo energický štrúdl všech barev, tvarů a postav a také obří loutky.
  Další informace…
 • Podvečer s anděly

  Blíží se čas Vánoc, čas plný lásky, vstřícnosti a pochopení. Andělé, kteří přiletí z nebe navodí poetickou předvánoční atmosféru a společně s nimi rozsvítíme strom.
  Další informace…
 • Rodinám a  dětem

  Program je sestaven s ohledem na celkový koncept a zaměřený na všechny věkové kategorie. Umělci a účinkující, které uvidíte v našich představeních, jsou profesionály ve svém oboru a moc se na Vás těší.
  Další informace…
 • Komponované programy


Za podporu děkujeme

Cirkus trochu jinak

Cirkus trochu jinak z.s.
Hlavní 34, 742 85 Ostrava-Vřesina

WebCenter - logo