Skip to main content

Kdo jsme

Cirkus trochu jinak, z. s. (dále jen CTJ) je kreativní, artistická a umělecká společnost, která od roku 2006 vytváří originální a zábavné programy pro širokou veřejnost v oblastech nového cirkusu a pouličního divadla.


Především se zaměřujeme na festivaly, pouliční novocirkusová představení a tvorbu originálních programů pro rodiny s dětmi. Pod vedením zkušených lektorů bavíme děti různého věku i dospělé. Hlavními prioritami našeho prověřeného týmu jsou: bezpečnost, kvalita služeb, spokojenost návštěvníků a diváka a v neposlední řadě osobitost. Zaměřujeme se na pořádání a spolupořádání mezinárodních a tuzemských festivalů.

Profesionální tým CTJ se také věnuje vzdělávacím a sociálním činnostem. Mezi stěžejní a zároveň celoroční vzdělávací aktivity patří semináře, kurzy a workshopy se zaměřením na cirkusové disciplíny – žonglování, vzdušná akrobacie, párová akrobacie, provazochodectví, cyrwheel, ekvilibristika, balanční aktivity atd. a jejich využití také v sociální oblasti (tzv. sociální cirkus).
Pořádáme intenzivní novocirkusové kurzy, včetně workshopů renomovaných zahraničních lektorů, mezinárodní výměny, příměstské tábory pro děti či semináře pro začátečníky i pro pokročilé a přispíváme tak k rozvoji všech zúčastněných a jejich motivace.

Produkční tým

Václav Pokorný

principál

Nela Chamrádová

umělecká produkční, administrativa

Tereza Dibonová

koordinátorka festivalu CIRKULUM

Gabriela Barilla

grantový projektant

Jaroslav Podhorský

šéf techniky

Jindřich Kopidol

produkční technický dozor

Lucie Šimíčková

IT specialista
Radovan Adamíček

Radovan Adamíček

Grafik, webdesigner

Leona Macurová

výukové programy, programy pro ZŠ a MŠ
Ondřej Ledvoň

Ondřej Ledvoň

Grantový projektant, produkční

Umělecký soubor

David Pargač 

Lukáš Bezděk

Leona Macurová 

Václav Pokorný 

Radim Eliáš 

Alžběta Moravcová 

Nela Chamrádová 

David Hruboš 

Aneta Klimešová 

Jindřich Kopidol 

Adéla Jašíčková 

Patricie Žílová 

Viktor Georgiu 

Lenka Szilaši 

Honza Hlavsa 

Katka Krupicová 

Jiří Krupica 

Aleš Podhorský

Viktorie Georgievová

Petr Voříšek

Małgorzata Sikora

Natálie Marošová

Lukáš Kocich

Kromě stálého produkčního a uměleckého týmu se na naší činnosti podílí také několik desítek pomocníků a dobrovolníků. V neposlední řadě také celá řada mladých talentovaných umělců či pohybově nadaných kreativců. Každý z členů je důležitým článkem, bez kterého by tým CTJ nemohl na této úrovni fungovat.

Za podporu děkujeme

Cirkus trochu jinak

Cirkus trochu jinak z.s.
Hlavní 34, 742 85 Ostrava-Vřesina

WebCenter - logo